X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
 
no bo co
 
 

Mieszkańcy i podróżnicy

 

Słów kilka do Małych i Dużych

„Przewodnik po Warszawie dla małych mieszkańców i dzieci w podróży” został stworzony, by pokazać najmłodszym i ich rodzicom najciekawsze miejsca w stolicy. Książka równocześnie zachęca, aby rodzinnie wyjść z domu i wspólnie odkrywać otaczający świat.

 

 

Witaj, Przyjacielu Młody!

Bądź gotowy na przygody!
Zabierz uśmiech, sznuruj butki,
Spacer będzie to niekrótki.
Już ruszamy - dobra nasza!
Na przechadzkę po Warszawie
Para dzieci dziś zaprasza!

 

 

Przewodnik skierowany jest zarówno do Małych Mieszkańców Warszawy, jak i Małych Turystów przybywających do Stolicy, by odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca. Nasza książeczka podpowiada co warto zobaczyć zwiedzając miasto z dzieckiem. Jest też wspaniałą pamiątką z wycieczki lub podróży.

 
"Rodzice kilkulatków wiedzą dobrze, że podczas zwiedzania miast dzieci się... nudzą. Chyba że potraktujemy to zwiedzanie jak zabawę, a zamiast czytania oficjalnych tabliczek na zabytkach zaproponujemy im wesołe, wpadające w ucho wierszyki. "Warszawa" to pierwszy z przewodników w serii "Mali mieszkańcy i dzieci w podróży". Z niecierpliwością czekam na kolejne, aby zabrać dzieci na zwiedzanie Krakowa, Poznania, Gdańska i innych polskich miast..."

Katarzyna Wośko, dzieci.pl

www.dzieci.pl

 

 

 

"Dzieci, które współcześnie poddawane są wpływowi mediów elektronicznych, trudno zainteresować tradycyjnymi książkami. Pozycja "Warszawa - Mali mieszkańcy i dzieci w podróży" jest  wyjątkowa, bo traktuje poznawanie miasta jako interaktywną rozrywkę. Zarówno dzieci jak i ich rodzice będą zaskoczeni gdy odkryją, że każda strona przynosi najwyższej klasy doznania estetyczne dzięki bogatym, oryginalnym ilustracjom i działającym na wyobraźnię tekstom. Przewodnik dostarcza to, czego oczekują współcześni, młodzi czytelnicy angażując dzieci w rozwiązywanie zadań i sprawdzanie spostrzegawczości jednocześnie dobrze się bawiąc."

Patrycja Rydel, Psycholog społeczny, na co dzień pracujący z dziećmi
 
 
 

Zrób zdjęcieNa końcu Przewodnika znajduje się Album,
w którym można robić pamiątkowe wpisy
w postaci dat odbytych spacerów lub notatek.
W aplikacji dodatkowo udostępniliśmy możliwość
zrobienia sobie zdjęcia w zwiedzanym miejscu,
które pojawi się jako wbogacenie albumu.
 Czas w drogę ku przygodzie! Życzymy miłej zabawy :)
Autorki - Agnieszka, Kasia i Marta

 
 
 
Współpraca
 
Warunki zakupów
 
Pomoc
 
Skontaktuj się z nami
 
Agnieszka Nowicka
Tel: +48 501 020 008
agnieszka.nowicka@noboco.com.pl
 
 
Realizacja serwisu No Bo Co: InternetAge, BorekDesign