Modele anatomiczne Modele anatomiczne Modele anatomiczne nie wyłącznie do edukacji anatomii, ale również weterynaryjne.

Modele anatomiczne nie wyłącznie do edukacji anatomii, ale również weterynaryjne.Modele anatomiczne możemy kupić w profesjonalnych sklepach. Jednak nie są to tylko modele anatomiczne poszczególnych części ciała na których edukują się przyszli specjaliści oraz poznają anatomie. Występują również modele anatomiczne zwierząt, które służą do nauki lekarzy weterynarii. Wbrew pozorom wybór modeli anatomicznych jest wyjątkowo wielki. Szczególnie znane są zaawansowane fantomy kota do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowe. Studenci mogą się na nich nauczyć:

  • innych technik RKO
  • bandażowania
  • nakłuć żylnych w paru miejscach.
  • treningu anestezjologicznego,
  • reanimacji usta – pysk,
  • umieszczenia rurki intubacyjnej,
  • wentylacji ręcznej
  • uciski klatki piersiowej.

Są to modele anatomiczne, na których można naprawdę dużo się nauczyć. Możemy dodatkowo zakupić lecz i całkowicie tąż np łapkę psa do wiedzę robienia zastrzyków i wkłuć dożylnych. Są one wyjątkowo starannie odwzorowane, dzięki czemu uczeń w szybki sposób nauczy się praktycznie wykorzystać swoją wiedzę. Osteoporoza, myślicie, że to przypadłość wyłącznie ludzi niestety nie. Modele anatomiczne, które pokazują proces choroby również jego etapy u psa. Składa się on w sumie z 4 modeli. Pierwsze modele anatomiczne mają zdrowe kolano ze wszystkim formami jak stawy itd. Kolejne przedstawiają zwyrodnienie stawów od najmniej dotkniętego chorobą do poziomu bardzo zaawansowanego. Modele anatomiczne stomatologiczne zwierząt. Należą one do również szczególnie popularnych również ciekawych. Co zwierają: Sztuczne zęby i kości otoczone miękką gumą dodatkowo zaopatrzony jest w uchwyt i skrzydło oraz dwa zestawy szczęk. Posiada wymienny zestaw RTG i zestawy do scalingu. Te modele anatomiczne są niezwykle interesująco zrobione również dają możliwość przyszłemu weterynarzowi przeprowadzenie doskonałego zbadania i oczyszczenie jamy ustnej. Są również ramię mocujące, dzięki czemu potrafimy pysk psa położyć w dowolnym miejscu oraz nauczyć się przeprowadzać zabiegi.
Tak jak i u mężczyzn modele anatomiczne zwierząt potrafią być zwiększone. Niektóre zwierzęta są tak subtelne i aby opisać ich fragmenty powinno się je zwiększyć. Takim przypadkiem może być wzór głowy komara. Jest on powiększony aż 80 razy. Reprezentuje on formy aparatu gębowego kłująco-ssącego. Inne modele anatomiczne powiększane toż np mrówka 30x powiększona.

Znakomicie kształtuje się do celów demonstracyjnych lub pokazowych. Kolorowe modele anatomiczne możemy zakupić np jako przykład stopy konia. Są on w paru wzorach i jest wydrukowany jako model 3d. Jak widzimy modele anatomiczne zwierząt cieszą się również znacznie dużym zainteresowaniem. Asortyment jest naprawdę duży. Jeżeli nie zajdziemy – modele anatomiczne, które nam odpowiadają zawsze potrafimy złożyć prywatne zamówienie. Wtedy modele anatomiczne są tworzone dla nas biorąc pod uwagę to co dla nas najważniejsze. Musimy jednak mieć, że takie modele anatomiczne nie będą podlegać zwrotom. Zawsze wybierajmy sprawdzone i dobre firmy, które są od lat na naszym rynku.